سی فایو
سایت حرفه‌ای را در کمتر از پنج دقیقه طراحی کنید
مرداد 26, 1396
امنیت سی فایو
چگونه امنیت سایت خود را افزایش دهیم؟
مرداد 26, 1396

طراحی سایت با سرویس های پیام رسان

سایت ساز سی فایو

طراحی سایت با سرویس های پیام رسان

پیش بینی های جهانی درحوزه تکنولوژی های وب و اینترنت نشان میدهد گرایش مردم در سال های آینده بسمت فعالیت 360درجه در بستر موبایل میل پیدا خواهد کرد. توجه ویژه اپل در هوش مصنوعی سیری و گوگل Allo موید این ادعاست، لذا ضرورت توجه به همسان سازی سرویس های تحت وب با سیستم های پیام رسان تلفن همراه بسیار حائز اهمیت است. اینکه شما بدون نیاز به نصب اپلیکیشن رزرو تاکسی، با یک ربات چت کنید و تاکسی کرایه کنید، با چت کردن غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید و یا حتی وب سایت و کسب و کار خود را با کمی چت کردن طراحی و راه اندازی کنید و مهمتر اینکه مدیریت سایت، سفارشها، پرداخت ها و مشتریان خود را بر روی بستر چت تلگرام یا هر پیام رسان پر استفاده دیگر انجام دهید، باعث خودمانی تر شدن کارهای پیچیده شده و نیز باعث افزایش سرعت در فعالیت های روزانه شما خواهد شد.

سایت ساز سی فایو

طراحی سایت با تلگرام

سایت ساز سی فایو سرویس جدیدی را تولید نموده که توسط آن می توانید در تلگرام، یک وب سایت طراحی کنید، بات طراحی سایت تلگرام سی فایو به نشانی @see5ir_bot را در تلگرام جستجو کنید. پس از استارت این بات با شما گفتگو می کند و در فاصله ای این گفتگو پس از انتخاب نوع سایتی که مدنظراتان هست، سی فایو سایت شما را همانجا طراحی و راه اندازی می نماید.

سی فایو، بیش از 100 نمونه قالب برای بیش از 30 دسته شغلی متنوع را در اختیار شما می گذارد تا پس از مشاهده نسحه دمو آنرا برای کسب و کارتان راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =