1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
طراحی سایت آموزشی
دی 20, 1399
ووکامرس چیست؟
دی 20, 1399

خرید سایت

داشتن یک سایت فروشگاهی با قابلیت‌های زیاد، از آرزوهای هر فردی در عصر حاضر است. زیرا با استفاده از سایت‌های فروشگاهی آنلاین می‌توانید به صورت 24 ساعته، آنلاین باشید و محصولات خود را به مشتریان‌تان بفروشانید. با خرید سایت فروشگاهی، نیازی نیست که خودتان هم برای خرید دامنه اقدام کنید و یا به دنبال راه اندازی پنل برای مدیریت سایت فروشگاهی خود باشید. چون خرید سایت به منظور خرید دامنه و تهیه پنل برای مدیریت سایت فروشگاهی است. به همین خاطر است که پس از خرید سایت، نیازی نیست که به فکر تهیه قالب سایت و راه اندازی پنل برای مدیریت آن باشید. البته بجز خرید سایت فروشگاهی روش دیگری هم وجود دارد. شما می توانید از طریق فروشگاه ساز رایگان سی فایو فروشگاه اینترنتی خود را رایگان بسازید.

قیمت خرید سایت بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

پس از اینکه مزایای خرید سایت برای افراد مشخص می‌شود، بحث قیمت خرید سایت پیش می‌آید. به طور معمول، هزینه خرید سایت به پارامترهای متعددی وابسته است. به همین خاطر است که قیمت سایت‌های مختلف نسبت به هم متفاوت می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا پارامترهای ضروری برای خرید سایت را ارائه کنیم.

خرید سایت اینترنتی با دامنه اینترنتی مناسب

دامنه اینترنتی مناسب، سهم بسزایی در توسعه یک سایت اینترنتی دارد. برای مثال، اگر بین حوزه فعالیت یک سایت و دامنه اختصاصی آن، ارتباط معنایی نداشته باشد، نمی‌توان انتظار داشت که پس از خریداری آن سایت می‌توانید به طور موفقیت آمیز عملکرد داشته باشید.

به طور کلی، دامنه‌های .com و .ir، از محبوب‌ترین دامنه‌های اینترنتی است که شما می‌توانید یکی از آن دو را برگزینید. برای مثال، اگر شما هر دو دامنه .ir و .com یک دامنه اینترنتی را داشته باشید، تنها با استفاده از یکی از آن‌ها می‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید. البته در صورتی که هم اکنون دارای هر دو آدرس اینترنتی هستید، می‌توانید آدرس اینترنتی یک سایت را به یک آدرس اینترنتی دیگر، ریدایرکت کنید.

به منظور این که تجربه موفقی را از خرید سایت داشته باشید، مزایای هر کدام از دامنه‌های اینترنتی .ir و .com را بررسی می‌کنیم.

خرید سایت .ir

سایت‌هایی که دارای پسوند .ir هستند، تنها برای افرادی باز خواهند شد که در کشور ایران زندگی می‌کنند. این موضوع را می‌توان از مفهوم خلاصه شده این پسوند پی برد. زیرا ir خلاصه شده iran است و وجود آن به معنای انحصار پیدا کردن بارگذاری سایت در داخل کشور خودمان می‌باشد.

غیر از این مورد، سایت‌های اینترنتی با پسوند .ir با سایر سایت‌های اینترنتی، تفاوتی ندارند.

خرید سایت .com

زمانی که سایت .com را خریداری می‌کنید، داده‌های زیادی در  ابزار web master tools خواهید دید. چرا که این سایت‌ها در خارج از ایران هم بارگذاری می‌شوند و تمامی افراد در سایر نقاط جهان می‌توانند به محتوای آن و تمامی صفحات اینترنتی دسترسی داشته باشند.

ظاهر گرافیکی ایده‌آل و کاربرد بالای سایت فروشگاهی

سایت‌های آنلاین فروشگاهی که مخاطبان آن، عموم مردم هستند؛ باید کاربرد بالایی داشته باشند. این کاربرد بالا زمانی میسر خواهد شد که طراحی سایت به صورت جذاب و در عین حال، ساده باشد. سایت‌های اینترنتی که قیمت آن‌ها بیشتر از حالت نرمال است، طراحی گرافیکی جذاب‌تری دارند و در عین حال هم به طور هوشمندانه طراحی شده اند. به همین خاطر، قیمت خرید آن‌ها نسبت به قیمت سایر سایت‌های اینترنتی بیشتر است.

دقت داشته باشید که اگر طراحی سایت، چندان هوشمندانه نبود و اصلا نمی‌توانستید با آن ارتباط برقرار کنید؛ بهتر است آن سایت آنلاین را خریداری نکنید. چون در مدت کوتاهی بعد از خرید سایت متوجه خواهید شد که تقریبا فروش نداشته اید و به همین خاطر مجبور هستید تا هزینه دیگری را برای طراحی جذاب و هوشمندانه سایت بپردازید.

سرعت بالای باز شدن و پیمایش در صفحات متعدد سایت

پیش از این که سایت آنلاین را خریداری کنید، می‌بایست یکبار به طور آزمایشی، سایت را باز کنید و در صفحات متعدد آن، پیمایش داشته باشید. هدف از انجام این کار، آزمایش کردن سرعت سایت است. در صورتی که برنامه نویسی سایت، هوشمندانه باشد؛ سرعت سایت بالا خواهد بود. در مقابل، اگر برنامه نویسی سایت به صورت غیراصولی باشد، سرعت لود سایت کمتر از حالت عادی است.

با توجه به قابلیت‌های متعدد هر دو نوع سایت، قیمت و کارایی آن‌ها هم متفاوت است. اگر سرعت لود سایت بیشتر باشد، قیمت و کارایی آن هم به همان میزان بیشتر است.

پرداخت امن و آسان

سایت‌های آنلاین به وجود درگاه پرداخت امن نیاز دارند. زیرا مدیر یک کسب و کار برای فروش محصولات خود، باید هزینه آن را دریافت کند. این قابلیت در اکثر سایت‌های فروشگاهی برتر وجود دارد و به همین خاطر، مشتریان نیازی به دریافت شماره کارت و یا شماره حساب برای پرداخت هزینه نیازی ندارند.

اتصال درگاه پرداخت امن به سایت فروشگاهی، امری زمان‌بر است و برای اتصال آن نیاز است تا مدارکی را به بانک یا مجموعه واسط ارائه کنید.

نماد اعتماد الکترونیک

به منظور جلب اعتماد مشتریان، سایت شما باید دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. نماد اعتماد الکترونیک در سایت‌‎های فروشگاهی به منزله دارا بودن شرایط استاندارد فروش محصولات و خدمات می‌باشد. با توجه به ارزش نماد اعتماد الکترونیک، به وجود آن در حین خرید سایت توجه داشته باشید.

** در صورتی که قصد دارید تا در کمترین زمان و به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را بسازید، از قابلیت تخصصی سایت ساز سی فایو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =