۹ افزونه مورد نیاز برای سایت وردپرسی شما ۲۰۱۴
آبان 20, 1393
نگاهی به سئو
آبان 20, 1393

توسعه تجارت و کسب و کار توسط سئو

همانطور که می دانید کم هزینه ترین و بهترین راه برای افزایش بازدید وب سایت و در نهایت توسعه کسب و کار شما اهمیت دادن به سئو و نحوه تعامل با موتورهای جستحو است. مهمتر از راه اندازی یک وب سایت مداومت بر نگهداری و محتوا دهی هدفمند آن است که باعث جذب و ماندگاری کاربر خواهد شد.

چنانچه شما وب سایت خوب و پرمحتوایی داشته باشید بدون هزینه و زحمت گوگل به شما کمک خواهد کرد تا کاربران وارد سایت شما بشوند و زحمات شما را دیده و از آن استفاده کنند چرا که گوگل به ارزش محتوا بسیار اهمیت می دهد و دوست دارد کاربر را به سایتی هدایت کند که واقعا ارزشش را داشته باشد. بنابراین اهمیت به استراتژی سئو مارکتینگ تنها فعالیت های ضروری فنی نیست اگرچه آنها مقدمه یک سئوی خوب هستند که پارامترهای آنرا میتوانید با سرویس های مفید آنلاین بررسی کنید اما فراتر از فعالیت فنی، استراتژی محتوایی است که در صورت داشتن یک پلن و برنامه میان مدت بصورت چشمگیر شاهد رشد بازدید کنندگان سایت خود خواهید بود.

در اینفوگرافیک زیر به مقوله ای پرداخته ایم که چگونه سئو باعث افزایش فروش و توسعه کسب و کار شما خواهد شد. اینفوگرافیک رشد تجارت توسط سئو را تیم محتوایی سی فایو ترجمه و منتشر نموده است امیدواریم که از آن استفاده کنید.

رشد تجارت با سئو

رشد تجارت با سئو

دیدگاه ها بسته شده است