آمار و ارقام شرکت های برند در شبکه های اجتماعی
مهر 14, 1392
طراحی سایت ریسپانسیو
مهر 14, 1392

تفاوت see5 با دیگر سایت ساز ها

طراحی سایت با سی فایو:

قطعاً تاکنون سرویس ها و سایت ساز های مشابهی را با ادعاهای گوناگون در اینترنت دیده اید تفاوت های اصلی سایت ساز سی فایو see5 با آنها در ۲ بخشی فنی و پشتیبانی است .
مهمترین تفاوت فنی سایت ساز سی فایو see5 انعطاف پذیری cms وردپرسی است که برای شما نصب می نماید . در واقع شما برای این سیستم مدیریت محتوا cms می توانید هر وب سایتی را راه اندازی کنید مثلاً شما می توانید طراحی، اجرا و نصب و پیکره بندی یک شبکه اجتماعی مثل فیس بوک ، یک فروشگاه اینترنتی یک سایت برای شرکت و یا فروشگاه آنلاین خود را به ربات تمام خودکار سی فایو بسپـارید.
برای همه اینها سایت ساز سی فایو see5 به شما کمک می کند تا با ۵ کلیک سایت خود را برای هر مقصود و هدفی که دارید نصب و راه اندازی نمایید در واقع سی فایو طراحی سایت شما را بعهده گرفته و بصورت اتومات وب سایت شما را راه اندازی می کند. مهم نیست در چه سطحی از اطلاعات فنی هستید مهم نیست که یک کدنویس حرفه ای هستید یا یک کاربر مبتدی ، چیزی که سایت ساز سی فایو برای شما نصب می کند فراتر از تصور است چراکه اگر بخواهید چیزی مشابه تمپلتهایی که سی فایو بصورت خودکار برای شما نصب می کند را خودتان نصب نمایید حداقل بین ۱۰ روز تا یک ماه زمان را از دست خواهید داد تازه اگر حرفه ای باشید اما چنانچه طراحی سایت را برون سپاری کنید شاید بیش از اینها وقت و انرژی شما به هدر رود و شاید در نهایت امر به نتیجه ای که مطلوب تان است نرسید، اما سی فایو بهترین تمپلت های دنیا را در پیشروی شما قرار داده تا در یک فرآیند روان و ساده هر کدام را که خواستید همانجا نصب کنید.

see5 به نفع شماست چرا که اگر هم حرفه ای باشید see5 در زمان شما صرفه جویی می کند و لازم نیست کارهای وقتگیر طراحی یک سایت خاص منظوره را انجام دهید . اینجا شما یک وب سایت تمام عیار را تحویل می گیرید.

تفاوت پشتیبانی سایت ساز سی فایو با سایرین:

سرویس های خارجی و داخلی مشابه بعد از راه اندازی وب سایت دیگر کسی با شما کاری ندارد و همه پشتیبانی به میزبانی و امنیت ختم می شود ولی در see5 بعد از راه اندازی کار تازه آغاز می شود . شما در see5 یک تلویزیون آموزشی به همراه یک پروفایل پشتیبانی برای رفع مشکلات احتمالی و آموزش های مورد نیاز خود در اختیار دارید و در صورت نیاز بیشتر یک خط مشاوره ۱۰ ساعته در کنار شماست تا راهنمایتان کند از سوی دیگر برای زیبا سازی وب خود نیاز به ابزارهای گرافیکی و کاربردی دارید که در ویترین see5 به راحتی می توانید از آنها بهره بگیرید و از سوی دیگر در صورتی که وقت ندارید see5 بخشی را تحت عنوان متخصص یاب در اختیارتان گذاشته تا از طریق آن یک کارمند با سطح مالی خود استخدام گردند see5 در کنار شماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + یک =