کسب و کارهای کوچک
مهر 5, 1393
داشتن یک سایت بر روی اینترنت ضرورت دارد؟ با چه روشی سایت بسازیم؟!
مهر 5, 1393

۱۴ نکته ی مهم برای داشتن سایت پرسرعت

یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک وب سایت داشتن سایت پرسرعت است، از آنجاییکه موتور جستجوگر گوگل جستجوگران را کاربران و مشتریان اصلی خود می داند، می خواهد تا تجربه کاربری خوبی را به آنها ارائه نماید. سرعت بالا آمدن سایت به عوامل مختلفی همچون محل میزبانی سایت و سرور، نوع استفاده از تکنولوژی های طراحی سایت، نوع سایت سازی که استفاده می کنید، نحوه بهینه سازی تصاویر و کدهای css و javaScript.. بستگی دارد …

در ادامه با ما همراه باشید تا در اینفوگرافیک زیر اطلاعات جالب و خواندنی را دریافت کنید.

افزایش سرعت سایت

اینفوگرافیک فوق بصورت اختصاصی توسط تیم تامین محتوای سایت ساز سی فایو ترجمه و تدوین گردیده است.

ما در این اینفوگرافیک به اهمیت سریع بالا آمدن سایت پرداختیم و در انتهای آن تیتر ۱۴ عامل مهم برای افزایش سرعت بارگذاری را مطرح نمودیم.

:: محل قرار گیری سرور :

سرعت بالا آمدن سایت بنحو موثری به محل میزبانی آن بستگی دارد، چنانچه می خواهید سایتی داشته باشید با کاربران صرفا ایرانی، بهتر است از سرورهای داخل ایران استفاده کنید درک این موضوع بسیار ساده است که مثلا تهران به مشهد نزدیک تر است یا تبریز به مشهد قطعا تهران به مشهد نزدیک تر است و باتوجه به اینکه کاربران شما داخل ایران قرار است از سایت شما استفاده کنند پس بهتر است که سروری داشته باشید در نزدیکی همین کاربران . سایت ساز سی فایو در سرورهای قدرتمند داخل ایران میزبانی می شود.

جهت تست سرعت بارگذاری سایت خود می توانید از ابزارهای آنلاینی همچون pingdom و یا gtmetrix.com استفاده کنید.

دیدگاه ها بسته شده است