تماس رایگان آنلاین
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب سایت وردپرس آرایشگاه و سالن پیرایش جزو بهترین قالب‌هاست؛ همچنین این قالب از لحاظ رنگ بندی و چیدمان کاملا مناسب برای آرایشگران است. 

سایت ساز سی فایو قالب سایت آرایشگاه و سالن پیرایش با طراحی مدرن و زیبا با پنل مدیریت کاملا فارسی در اختیار شما عزیزان قرار داده است و شما می‌توانید به راحتی با دیدن ویدیو آموزشی قالب آماده سایت رایگان آرایشگاه و سالن پیرایش، به راحتی صفحات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بدون نیاز به دانش کدنویسی طراحی کنید و  تنها کاری که نیاز است انجام دهید انتخاب اسم سایت است.

همچنین این قالب سالن آرایشی از ویژگی‌ها زیادی برخوردار است که برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

کاملا سازگار با وردپرس ۴٫۳

ریسپانسیو ورتینا

اختصاصی سازی آسان

مگامنو درونی

css و js اختصاصی

SEO سازگار

انتخاب آیکن تصویری

ساید بارهای نامحدود

صفحات خاص

سریع و بهینه

 ریسپانسیو بودن و Retina Ready در قالب آرایشگاه و سالن پیرایش

یکی از ویژگی‌های دیگر این سایت ساز، راه اندازی کاملا پاسخگو است که خود را به بهترین نحو در دستگاهی که در آن بارگذاری می‌شود، نمایش خواهد داد. به این معنی  که شما می‌توانید همه قسمت‌ها از جمله لیست موارد برای فروش، تماس با ما و… را به کاربران به خوبی نمایش دهید. ما تضمین می‌کنیم که وب سایت آرایشگاه و سالن پیرایش شما در هر نوع دستگاه می‌توانید نمایش داده شود، مانند لپ تاپ‌ها، رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و …

همچنین در روند راه اندازی این قالب از تکنولوژی Retina Ready استفاده شده است. به این معنی که این امکان برای شما وجود دارد که سایت خود را در هر صفحه نمایشی بدون افت کیفیت تصاویر مشاهده نمایید. Retina Ready بودن برای وب سایت‌هایی که این قابلیت را دارند، یک مزیت شمرده شده و تجربه کاربری خوبی هم به کاربران القا می‌نماید.

سئو حرفه‌ای قالب سایت آرایشگاه و سالن پیرایش

با توجه به رقابت شدید بین بهترین سالن‌های پیرایش، هر روز به تعداد سایت‌های آرایشگاه و سالن پیرایش افزوده می‌شود. با این شرایط کاربران شما چگونه شما را در میان صفحات جستجوی گوگل پیدا کنند؟

قالب سایت آرایشگاه و سالن پیرایش از سئوی قوی و حرفه‌ای برخوردار است، استفاده از کد تمیز، راه‌اندازی سایت  خوب و پشتیبانی از همه پلاگین‌های محبوب SEO در این سایت ساز، به شما این امکان را می‌دهد، که کنترل بیشتری بر داده‌های مناسب در جای مناسب داشته باشید و از نفوذ به آن ها جلوگیری نمایید. در ایجاد سایت آرایشگری و سالن پیرایش از کدنویسی اصولی بر پایه html5 و css3 در این قالب استفاده شده است که آن را به یک سایت قدرتمند ارائه دهنده آرایشگری و سالن پیرایش تبدیل کرده است. همچنین به سرعت بارگذاری سایت توجه ویژه‌ای داشته‌ایم و در آنالیزهای انجام شده قالب آرایشی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.

 

9 − 4 =