021-28426860

ماهانه ۱٫۵ میلیون تومان در آمد کسب کنید !

برای کسب درآمد باید وقت گذاشت پس لطفا با دقت توضیحات زیر را بخوانید و بعد با ما تماس بگیرید
051-38117

چطوری میشه ؟

به تمام کسانی که فکر می کنید باید یک وبسایت خوب داشته باشند ظرف 5 دقیقه با سی فایو یک وبسایت زیبا و قابل دفاع بدهید، رایگان بدهید و هیچ پولی را دریافت نکنید به نفر بعدی مراجعه کنید و دوباره بازی را تکرار کنید برای 20 نفر وب سایت چندصد هزار تومانی را رایگان راه اندازی کنید با اینکار خودتان را معرفی می کنید و بازار شما را می شناسد بعد از یک هفته کسانی که برایشان رایگان وبسایت راه اندازی کرده اید با شما تماس می گیرند و اگر آنها را خوب مدیریت کنید حداقل از میان 20 مشتری 3 تا 5 مشتری از شما درخواست کمک می کنند و بشما سفارش وب سایت می دهند شما نیز با کمک تیم پشتیبانی سی فایو وبسایتشان را تحویل می دهید.بهمین راحتی ... سفارش طراحی وب سایت بگیرید و با سی فایو تحویل دهید بصورت متوسط قیمت وب سایت هایی که با سی فایو به مشتری تحویل می دهید از 500 تا 800 هزار تومان برآورد می خورد.این را امتحان کنید.

در جریان باشید ما شما را طراح وبسایت نمی کنیم !!!

شما با سی فایو مقدمات ایجاد یک کسب و کار بزرگ را برای خود بوجود خواهید آورد. خیلی ساده است شما با سی فایو مشتری طراحی سایت می گیرید 2 روز بر روی وب سایت کار می کنید و در نهایت وبسایت را به مشتری تحویل می دهید. نگران آموزش نباشید سی فایو مرحله به مرحله به شما کمک می کند.در واقع سی فایو فیلم های آموزشی بسیار کوتاهی را که شما لازم دارید تهیه نموده است.این کلیپ های آموزشی بصورت متوسط 10 دقیقه ای میباشند و در آنها تلاش شده است تا بجز ملزومات چیز دیگری گفته نشود. برای دیدن روال کار هم اکنون یک وبسایت رایگان برای خودتان بسازید بعد از ساخت لینک فیلم های آموزشی نمایش داده می شود.

۵ دقیقه ای سایت مشتریت رو بهش نشون بده

ثبت دامنه - اختصاص هاست و راه اندازی هر سایتی رو سی فایو خودکار انجام میده

نقش من چیه ؟

شما با سی فایو فروشنده وبسایت می شوید نه طراح سایت. و همین مهم است مهم این است در بازار وب هیجان زده ی امروز که همه دوست دارند بنوعی در آن ورود کنند شما تور خود را پهن کنید و براحتی از سیل ماهیان طالب وبسایت سهم خوبی را برای خودتان کسب کنید. حتما با خودتان فکر می کنید خود سی فایوی ها چه می کنند؟ جواب بسیار روشن است ما برای گرفتن ماهی فروان زیرساخت هایی را خوب آماده کرده ایم و امروز بکمک ماهیگران ماهر می خواهیم چرخه سود آوری را تکمیل کنیم. شما اگر فروشنده ی زبردستی باشید می توانید بر روی زیر ساخت های سی فایو سهم خودتان را برداشت کنید. اگر قدرت مذاکره خوبی ندارید و یا از ضعف روابط عمومی رنج می برید به سی فایو نیایید و اصلا نیایید چون اینجا کسانی می توانند پول پارو کنند که خوب حرف می زنند و راحت و با اعتماد به نفس بالا با تمام کسانی که ممکن است مشتریشان باشند مذاکره می کنند.

سایت های سی فایوی رو می تونی با قیمتی بین ۳۰۰ تا ۱ میلیون تومان بفروشی


شروع کنید

محبوب ترین قالب ها