1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

طراحی سایت همایش با قالب رویداد و همایش

در حال برگزاری همایش، رویداد، کنفرانس هستید، یکی از مهمترین ابزارها برای برگزاری همایش، طراحی سایت همایش است، در وب سایت همایش شما باید رویداد و کنفرانس را بخوبی معرفی کنید، اساتید حاضر در کنفرانس بهمراه رزومه آنها را روی سایت قراردهید، سیر اجرایی برنامه های همایش، پنل های رویداد را روی سایت منتشر کرده و با این قالب زیبا یک وب سایت شیک و مدرن را برای همایش خود راه اندازی نمایید.

خیلی از کسانی که همایش یا رویدادی دارند با استفاده از قالب های وردپرس شرکتی اقدام به راه اندازی سایت می کنند. در اینجا میخواهیم یک قالب مخصوص کار شما رو معرفی کنیم که دیگه نیاز نباشه از پوسته های دیگه استفاده کنید. قالب وردپرس همایش و رویداد یک قالب مخصوص همین حوزه می باشد که نیاز به سفارشی سازی خاصی ندارد و فقط باید محتوا رو به راحتی عوض کنید تا سریع صاحب یک سایت برای رویداد یا همایش های خود شوید.

قالب مناسب سمینار، قالب همایش، قالب کنفرانس

ضرورت ساخت سایت همایش چیست؟

آگهی و تبلیغ در مورد زمان برگزاری همایش و یا کنفرانس و محل برگزاری همایش و معرفی موضوعات همایش و محل کنفرانس و کارگاه های  آموزشی و سمینارها از طریق صدا و سیما و یا رسانه های چاپی هزینه بسیار زیادی دارد.

باتوجه به استفاده روز افزون افراد جامعه از اینترنت، یکی از موثرترین و پربازده ترین روش‌هایی است که درجذب مخاطب برای کنفرانس‌ها و سمینارها واطلاع رسانی‌های آن‌ها به شما کمک می‌کند، بهره گیری از طراحی سایت همایش است که هزینه کمتری داشته و شبانه روزی در دسترس بوده و اخبار و رویدادها را می تواند به مخاطبان خود منعکس کنید، توجه نمایید که طراحی سایت همایش برای کنفرانس ها و همایش های گسترده ملی و  بین المللی کارآیی خیلی خوبی دارد.

 

قالب مناسب همایش چه امکاناتی دارد؟

به‌منظور برگزاری هر چه بهتر سمینار یا کنفرانس، ثبت نام علاقمندان، ارایه اخبار و گزارش های همایش، اعلام نتایج در صورت وجود و … به تناسب امکانات مختلفی در طراحی وب سایت همایش یا احداث سایت کنفرانس می توان در نظر گرفت که برخی از آنها را در ادامه بررسی میکنیم:

 • طراحی صفحه اصلی

موارد مورد بحث در سمینار یا کنفرانس، اهداف همایش، معرفی موضوع همایش و محورهای قابل بحث،‌ اطلاعاتی در مورد ارگان یا سازمان برگزارکننده همایش در این صفحه بیان می‌شود.

 • طراحی صفحه رویدادها

زمان رویدادهای آینده و یا شرح کامل‌تری از زمان و نحوه‌ی اجرای همایش را میتوانید در این صفحه قالب بیان نمایید.

 • طراحی صفحه ارتباط با ما

اطلاعات تماس، شماره های تلفن و فکس، آدرس دبیرخانه همایش، و پست الکترونیک در این صفحه قرار می گیرد.

 • طراحی قسمت بخش اسپانسرها

معرفی حامیان مالی و اسپانسرهای همایش یا کنفرانس در این قسمت پیاده سازی میشود.

 • طراحی بخش اساتید

معرفی اساتید و سخنرانان همایش و یا داوران را در این صفحه میتوانید انجام دهید.

 • سئو و بهینه سازی قالب همایش

بهینه‌سازی یعنی اینکه سایت شما باید به نوعی کدنویسی شده باشد تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند موارد مناسبی را پیدا کنند تا صفحات سایت شما را به‌درستی رتبه‌بندی نماید. قالب رویداد و همایش از سئو‌پذیری بالایی برخوردار میباشد.

امکانات قالب همایش، ویژگی های قالب کنفرانس

این قالب مناسب چه نوع کسب و کارهایی میباشد؟

این قالب مناسب ساخت سایت با موضوع همایش و رویداد میباشد، اما به دلیل ویژگی های منحصر بفرد این قالب که تنها تعداد بسیار کمی از آنها معرفی شد، شما میتوانید از این قالب برای سایت‌هایی با موضوع زیر نیز استفاده نمایید:

 • احداث سایت سمینار
 • ساخت سایت همایش های بومی محلی
 • ایجاد سایت مربوط به معرفی خدمات برگذاری
 • ایجاد سایت کنگره
 • ساخت سایت کنفرانس
 • و هر سایتی که نیاز دارید! (برای راهنمایی بیشتر با شماره‌های انتهای نوشته تماس حاصل نمایید)

جمع بندی:

ابتدای این معرفی گفته بودیم که این قالب، بسیار مناسب ساخت سایت همایش میباشد و برخی از ویژگی های این قالب که بسیار کمک کننده شما برای راه اندازی سمینار است نیز بررسی نمودیم. میتوانید همین الان از طریق دکمه آبی رنگ سمت راست، سایت خود را ایجاد کنید. امروز در دنیایی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه خدمات در همه مشاغل دست خوش تغییر شده است. هر نوع خدمت از هر جنسی را شما می توانید در دنیای اینترنت بدست بیاورید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل در حال به روز رسانی فعالیت خود هستند و بسیاری اقدام به طراحی سایت اختصاصی در حوزه فعالیتشان زده اند.

با کلیک روی تصویر سمت راست دموی قالب همایش و رویداد را مشاهده کرده و کلید نصب را بزنید، سایت ساز سی فایو این وب سایت را در کمتر از ۵ دقیقه برای شما راه اندازی میکند.

هر سؤالی در مورد راه اندازی سایت اینترنتی خود دارید، با شماره های ۰۵۱۳۸۵۵۴۴۶۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۶۸۶۰ تماس بگیرید.